Суші – чудова страва для дитячого раціону.

  1. 🥢 Чому дітей обмежують у суші та ролах
  2. 🥢 Користування ролів та суші для дітей
  3. 🥢 Додаткові «бонуси» від суші

Для будь-якого батька самопочуття та стан здоров'я дитини – найголовніше. Звичайно, вони дуже уважно ставляться до дитячого раціону і ретельно його складають. Зазвичай перевага надається простій і зрозумілій їжі, тобто добре знайомим продуктам, які готують за традиційними рецептами. На жаль, далеко не завжди для батьків мають значення смакові уподобання дітей, які у кожному конкретному випадку дуже індивідуальні.


Особливо затята відмова зустрічають побажання дитини в тому випадку, якщо вона хоче якусь екзотичну страву, нетрадиційну для нашої культури, таку як суші.

Чому дітей обмежують у суші та ролах

Причиною того, що суші не можна, недалекоглядні батьки називають те, що вони дуже стурбовані станом організму дитини, яка до такої їжі не звик. Вони бояться, що дитячий шлунково-кишковий тракт не зможе впоратися з цією стравою, виникне її розлад. Але таке побоювання абсолютно не обґрунтоване, адже суші складаються з дуже простих та безпечних інгредієнтів: рису, риби, овочів.

Користування ролів та суші для дітей

Японські страви не тільки прості за своїм складом, а й корисні для дитячого організму, зокрема вони:

  • приводять у норму функціонування організму дитини;
  • зміцнюють кістки;
  • допомагають в очищенні організму, виводячи токсини та шлаки.

Особливу увагу на суші варто звернути увагу батькам пухеньких дітей та хлопців, які наближаються або увійшли до підліткового віку. Введіть цю страву до раціону дитини для профілактики виникнення зайвої ваги, яка може з'явитися з великою ймовірністю в період гормональної перебудови організму вашої дитини.

Звичайно, якщо син чи донька ще маленькі і не досягли шкільного віку, краще вибрати найпростіші варіанти ролів та суші. Наприклад, чудовою стравою для дитячого організму будуть гарячі або овочеві роли. Запропонуйте дошкільнику цю страву, щоб він познайомився з екзотичною кухнею, адже приготовлені за цим рецептом суші точно не нашкодять малюку, навпаки, будуть корисними для нього.

Додаткові «бонуси» від суші

Ще одна перевага японської кухні – особлива подача. Страви виглядають яскраво, красиво та незвичайно. Це неодмінно викличе інтерес дитини та приємні асоціації, отже він захоче їх спробувати. Адже загальновідомий факт, що крупи дуже потрібні дитячому організму для нормального функціонування та розвитку. У той же час більшість дітей не любить їх і відмовляється їсти, іноді навіть не скуштувавши. Якщо це і ваш випадок, то суші та роли для вас – просто паличка-виручалочка. Вам не доведеться змушувати дитину їсти корисні продукти, вона сама із задоволенням буде вплітати їх за обидві щоки. Адже є рисову кашу нудно, а роли – круто.

Між іншим, роли можуть сприяти й інтелектуальному розвитку дитини та зміцненню внутрішньосімейних відносин. Але, звичайно, для цього їх потрібно не їсти, а приготувати разом!

Так ви і вечерю чи обід для всієї родини приготуєте і якісно проведете час разом з дитиною. Під час готування ви можете познайомити сина чи дочку з Японією, розповісти про її культуру, особливості та національні традиції. Якщо у вас є час та бажання, ви можете взагалі влаштувати перформанс. Подайте суші, одягнувшись у національний (або схожий) японський одяг, зробивши традиційні зачіски та макіяж. Приймати їжу можна також за японськими традиціями. Щоб було веселіше та цікавіше, запросіть до столу не лише членів сім'ї, а й гостей.

Якщо ви зможете піднести весь процес як гру та зробити його захоплюючим, ви зможете без лайки, скандалів та наказів, а м'яко та ненав'язливо залучити дитину до виконання обов'язків по дому.

Тільки будьте готові до того, що скрутити рол з першого разу швидше за все не вийде, адже навіть не кожному дорослому це вдається, що вже казати про малюка. Однак якщо ви будете час від часу практикувати спільну готування, незабаром ваш маленький кухар стане справжнім фахівцем у цій справі, і ви разом зможете експериментувати з формами ролів та начинками для них.

Не пропустите

Помилки, які допускаються клієнтами під час замовлення суші

Традиції японської кухні прийшли до нас не так давно, але з кожним роком набирають все більшої популярності. ...
Подробнее

Яку рибу використовують для суші?

Суші є однією з найпопулярніших та вишуканих форм японської кухні. Головним інгредієнтом у суші є риба, яка м ...
Подробнее

Чим відрізняються роли в Японії від ролів в Україні

Готування суші – це мистецтво, яке було винайдено в Японії багато століть тому. Сьогодні суші користуються в ...
Подробнее

Чим можуть бути корисні роли чи суші?

Сьогодні ці страви в Україні стали дуже популярними. І навколо їхньої користі чи шкоди ходить безліч міфів. А ...
Подробнее
Розмір
30 см
60 см
Бортик
Звичайний
Моцарела
Філадельфія
Вага:
гр.
Кількість:

Ціна:
грн.
До закрытия доставки осталось:
До открытия доставки осталось:
Цей сайт використовує «cookies». Погоджуючись, Ви дозволяєте нам анонімно збирати статистичні дані для поліпшення роботи сайту. Умови обробки даних відвідувачів сайту див. в Політиці конфіденційності.