Співпраця з «TimeOut»

Раді вітати на сайті нашого онлайн-ресторану "Таймаут". Ми працюємо з 2016 року в Одесі та співпрацюємо з безліччю компаній у різних сферах. Не зупиняючись на досягнутому, ми запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах одеські компанії всіх типів та пропонуємо виняткові умови доставки їжі в офіс.
Стати партнером
Стати корпоративним клієнтом
Крім обслуговування великої кількості одеських офісів ми також готові розглянути будь-які варіанти співпраці. У вас планується захід? Ми готові його обслужити. Хочете стати частиною нашого проекту, що стрімко зростає? Пишіть і ми розглянемо вашу пропозицію! Інша крута взаємовигідна пропозиція? Надсилайте нам, ми його обов'язково розглянемо!
Ми пишаємося тим, що нас обирають одеські компанії та цінуємо це. Ми ж, зі свого боку, готові надати для вашої компанії унікальні, виняткові умови та надавати на найвищому рівні послуги з доставки їжі до офісу у будь-який час: сніданок, обід чи вечерю. Крім іншого, ви можете довірити нам обслуговування будь-якого заходу, який відбувається у вас в компанії.

Чим вигідна співпраця для вас?

  • ви впевнені в тому, що все буде вчасно, а продукти - свіжі та якісні;

  • отримаєте унікальну корпоративну знижку;

  • велике меню, в якому кожен знайде щось для себе;

  • особистий менеджер, з яким ви зможете обговорити будь-які деталі та вирішити будь-які питання.

Розмір
30 см
60 см
Бортик
Звичайний
Моцарела
Філадельфія
Вага:
гр.
Кількість:

Ціна:
грн.
До закрытия доставки осталось:
До открытия доставки осталось:
Цей сайт використовує «cookies». Погоджуючись, Ви дозволяєте нам анонімно збирати статистичні дані для поліпшення роботи сайту. Умови обробки даних відвідувачів сайту див. в Політиці конфіденційності.