Причини популярності суші у всьому світі

  1. 🥢 У чому секрет популярності суші
  2. 🥢 Особливості суші

Хоча історія Японії налічує тисячоліття, для решти жителів земної кулі вона залишалася закритою територією аж до 16 століття. І навіть вплив європейців у наступні століття не зміг змінити ментальність японців. Він, як і раніше, залишається окремим всесвітом.

Тих, кому пощастило побувати в Японії, до того ж, вразила японська кухня, яка вважається еталоном здорового харчування. Невипадково саме Японія вважається країною довгожителів. Основою більшості місцевих страв є рис та дари моря. І це не дивно. Адже Японія є острівною державою, що омивається, окрім Тихого океану, ще й трьома морями:

  • Японським;
  • Охотським;
  • Східно-китайським.

Однією з небагатьох японських страв, що «перекочували» в меню країн усіх континентів, є суші. Незважаючи на свою незвичність, вони відразу ж завоювали серця та «шлунки» гурманів у переважній більшості держав.


У чому секрет популярності суші

Тому є кілька причин. Перше, що приваблює при першому знайомстві з цією стравою – це екзотика не тільки зовнішнього вигляду, а й смаку. Адже багато європейців уявлення не мали, що можна їсти сиру рибу з рисом, та ще й з морськими водоростями. Наступним етапом «тіснішого знайомства» з суші було відчуття поліпшення самопочуття. А ті, хто почав вживати цю страву на постійній основі, отримують:

  • велике гастрономічне задоволення;
  • відмінний настрій;
  • звільнення від депресивного стану.

Адже не дарма ж середня тривалість життя чоловіків становить 81,5 років, а жінок ще більше – 87,7 років. Такий показник набагато перевищує тривалість життя людей в інших навіть дуже розвинених країнах. Напевно, справа не лише у високому рівні розвитку медицини, а й у правильному здоровому харчуванні. І тут суші приділяється далеко не остання роль.

Особливості суші

Ця страва може готуватися за різними рецептами, включати, окрім основних, ще й численні додаткові інгредієнти. Але, в будь-якому випадку, вони мають помірну калорійність, корисні для здоров'я. Наприклад, рис, що міститься в страві, позитивно впливає на роботу серця. А наявність у ньому цинку та йоду захищає щитовидну залозу.

Листя морських водоростей норі сприяють насиченню організму кальцієм і вітаміном А, відповідальним за імунну систему та здоров'я очей, що позитивно впливає на процес синтезу білків. Не меншою цінністю для здоров'я є і риба. Тож з якого боку не подивися на суші – побачиш лише позитивне. А їхня велика кількість різновидів дозволяє кожному знайти для себе найкращий варіант.

Сьогодні суші доступні для кожного, оскільки суші-бари ростуть, як гриби після дощу. До того ж їх готування не становить особливої ​​складності. Тому за наявності вільного часу кожна господиня може порадувати своїх домочадців вечерею із суші власного приготування. Ця страва буде виглядати цілком доречною і на святковому столі.

Не пропустите

Як зварити звичайний рис для суші

У світі існує безліч кухонь. Але таких, які були б віднесені до культурної спадщини ЮНЕСКО – одиниці. Серед ни ...
Подробнее

Вибір риби для суші

Один із способів дізнатися більше про якусь країну, її культуру, звичаї та традиції – це ближче познайомитис ...
Подробнее

Чим відрізняються суші від ролів

Люди, які живуть навіть в одній країні, відрізняються один від одного характером, зовнішнім виглядом, уподоба ...
Подробнее

Палички для їжі. Як роблять палички для суші та ролів?

Азіатська кухня популярна далеко за межами Азії. Щоб перейнятися її культурою, традиційні суші та роли реком ...
Подробнее
Розмір
30 см
60 см
Бортик
Звичайний
Моцарела
Філадельфія
Вага:
гр.
Кількість:

Ціна:
грн.
До закрытия доставки осталось:
До открытия доставки осталось:
Цей сайт використовує «cookies». Погоджуючись, Ви дозволяєте нам анонімно збирати статистичні дані для поліпшення роботи сайту. Умови обробки даних відвідувачів сайту див. в Політиці конфіденційності.